Jachtveilingmessen, Groothertog Magnum

Ontdek de Gran Duque-Magnum-serie jachtmessen van het prestigieuze Spaanse merk Muela. Deze messen zijn ontworpen om u uitzonderlijke prestaties te bieden bij uw jachtactiviteiten.

De Gran Duque-Magnum-serie omvat zowel fullface-messen als messen met gevest, waardoor je veelzijdige opties hebt om aan je specifieke voorkeuren en behoeften te voldoen.

Deze messen, vervaardigd in Spanje door Muela, staan synoniem voor kwaliteit en vakmanschap. Elk mes is zorgvuldig vervaardigd uit materialen van de hoogste kwaliteit om duurzaamheid en prestaties in het veld te garanderen.

Het lemmetmateriaal voor deze messen is molybdeen-vanadium, een staalsoort die bekend staat om zijn hardheid, sterkte en scherptevastheid. Dit garandeert een nauwkeurige en efficiënte besnoeiing in uw jachttaken.

Bereid je voor om je jachtuitdagingen met vertrouwen en stijl aan te gaan met Muela's Gran Duque-Magnum-serie jachtafwerkingsmessen. Deze tools zijn ontworpen om u uitzonderlijke prestaties en een comfortabele en betrouwbare gebruikerservaring te bieden. Verhoog uw jachtvaardigheden en geniet van onvergetelijke momenten in de natuur met deze prachtige messen!

Modelo
043000001
170,63 €

NUMMER

MODEL

MANGO HANDEN LAKEN GEWICHT
1

DUKE 25M

135 mm hout en messing 250mm 700 gr.
2

MAGNUM 23A

130mm hertengewei en messing 230mm 460 gr.
Materiaal mes:
Molibdeno Vanadio
8436013871887

Productvarianten

Referentie Combination name Aantal Availability Price
043000001 Modelo: 1 0 ? 170,63 €
043000002 Modelo: 2 0 ? 173,77 €

16 andere producten in dezelfde categorie:

 WhatsApp (+34) 690 26 82 33