NUMMER | MODEL | MANGO | HANDEN | LAKEN | GEWICHT |
1 | DUKE 25M | 135 mm | hout en messing | 250mm | 700 gr. |
2 | MAGNUM 23A | 130mm | hertengewei en messing | 230mm | 460 gr. |
- Home
Zwaarden
Zwaarden Films
- Dood Bill Katana's
- Katana Last Samurai
- excalibur zwaarden
- Kit Rae zwaarden
- Viking serie zwaarden
- Zwaarden Game of Thrones
- Legende van Zelda-zwaarden
- De Witcher-zwaarden
- Zwaarden World of Warcraft
- Lord of the Rings-zwaarden
- Zwaarden van de zombie-apocalyps
- Walking Dead-katana's
- Zwaarden De onsterfelijken
- Conan-zwaarden
- Dappere zwaarden
anime zwaarden- Bleek Zwaarden
- Zwaarden uit één stuk
- Katana Final Fantasy
- Naruto-zwaarden
- Demon Slayer Zwaarden
- Sword Art Online Zwaarden
- Devil May Cry Swords
- Overwatch Zwaarden
- NieR: Automaten Zwaarden
- Kingdom Hearts-zwaarden
- Dragon Ball-zwaarden
- Genshin Impact-zwaarden
- Touken Ranbu-zwaarden
- Blauwe exorcistenzwaarden
- Lupin III-zwaarden
- Accessoires
Harnassen
Decoratie
Kleding
Messen
- Wapens
- Onderwerpen
- Anime
- Aanbiedingen
Ontdek de Gran Duque-Magnum-serie jachtmessen van het prestigieuze Spaanse merk Muela. Deze messen zijn ontworpen om u uitzonderlijke prestaties te bieden bij uw jachtactiviteiten.
De Gran Duque-Magnum-serie omvat zowel fullface-messen als messen met gevest, waardoor je veelzijdige opties hebt om aan je specifieke voorkeuren en behoeften te voldoen.
Deze messen, vervaardigd in Spanje door Muela, staan synoniem voor kwaliteit en vakmanschap. Elk mes is zorgvuldig vervaardigd uit materialen van de hoogste kwaliteit om duurzaamheid en prestaties in het veld te garanderen.
Het lemmetmateriaal voor deze messen is molybdeen-vanadium, een staalsoort die bekend staat om zijn hardheid, sterkte en scherptevastheid. Dit garandeert een nauwkeurige en efficiënte besnoeiing in uw jachttaken.
Bereid je voor om je jachtuitdagingen met vertrouwen en stijl aan te gaan met Muela's Gran Duque-Magnum-serie jachtafwerkingsmessen. Deze tools zijn ontworpen om u uitzonderlijke prestaties en een comfortabele en betrouwbare gebruikerservaring te bieden. Verhoog uw jachtvaardigheden en geniet van onvergetelijke momenten in de natuur met deze prachtige messen!
- Materiaal mes:
- Molibdeno Vanadio
Productvarianten
Referentie | Combination name | Aantal | Availability | Price |